Opiekunowie placówek

 

DZIAŁ WCZESNEJ PROFILAKTYKI

 

PRZYDZIAŁ OPIEKI NAD PRZEDSZKOLAMI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

opiekun: mgr Gabriela Leśniak-Widera, koordynator działu
przedszkole / szkoła: P 3, 12, 17, 28, 39,

 

opiekun: mgr Agnieszka Hajduk
przedszkole / szkoła: P 1, 7, 20, 34, SOSW (PS 2)

 

opiekun: mgr Edyta Bekus
przedszkole : P 4, 5, 8, 9, 11, 14, 32, oddział przedszkolny w SP 16 

 

opiekun: mgr Agata Janik Kasprzak
przedszkole / szkoła: P 18,19, 28, 29, 33, 35, SP 28

 

opiekun: mgr Anna Wilk
przedszkole / szkoła: P 6, 10, 13, 15, 16, 36, SP 26

 

DZIAŁ POMOCY I PROFILAKTYKI WYCHOWAWCZEJ DLA DZIECI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

PRZYDZIAŁ OPIEKI NAD SZKOŁAMI PODSTAWOWYMI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

opiekun: mgr Karolina Sowa - Traczyńska, koordynator działu

placówka: SP 16, SP 17, SP 23

 

opiekun: mgr Monika Kasza

placówka: SP 2, SP 12, SP 24, Szkoła Muzyczna

 

opiekun: mgr Małgorzata Majewska

placówka: SP 29, SP 31, SP 22

 

opiekun: mgr Irmina Przybyła

placówka: SP 20 z oddziałami integracyjnymi, SP 21, SP 35
 

opiekun: mgr Sylwia Kusyk

placówka: SP 26, SP 11

 

opiekun: mgr Katarzyna  Gruszka

placówka: SP 5, SP 8, SP 27, szkoły podstawowe społeczne i prywatne
 

opiekun: mgr Wiesława Bernadziuk

placówka: SP 7, SP 10, SP 30, SP 25
 

opiekun: mgr Agata Wieja-Nicgorska

placówka: SP 13, SP 18, Szkoła Podstawowa Katolicka

 

opiekun: mgr Katarzyna Kulak

placówka: SP 3, SP 34, SP 28, POW „Przystań”

 

DZIAŁ POMOCY I PROFILAKTYKI DLA MŁODZIEŻY

 

PRZYDZIAŁ OPIEKI NAD GIMNAZJAMI I SZKOŁAMI PONADGIMNAZJALNYMI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

opiekun: mgr Urszula Łyżniak (koordynator działu) 

placówka: V LO, ZSO nr 2 (LO + Gim), Zespół Szkół Sportowych (LO + Gim), ZSZ Sztygarka, SP 24 – oddziały Gimnazjum nr 10

 

opiekun: mgr Joanna Kapuścińska

placówka: Zespół Szkół Ekonomicznych, Zespół Szkół Plastycznych (LO + Gim), Zespół Szkół Katolickich (Gim , LO), Prywatna Szkoła „Serce Szkole” (LO + Gimnazjum)

 

opiekun: mgr Anna Dudzic-Bernacka

placówka: I LO, II LO, Zespół Szkół Technicznych, Techniczne Zakłady Naukowe

 

opiekun: mgr Marzena Noga

placówka: SP 8 - Gimnazjum nr 4, SP 13 - Gimnazjum nr 5, SP 22 - Gimnazjum nr 9, SP 34 – Gimnazjum 8, Klasy VII w szkołach podstawowych

 

opiekun: mgr Marzena Orczyk-Wiczkowska

placówka: SP 7 - Gimnazjum nr 1, SP 30 - Gimnazjum nr 3, SP 29 - Gimnazjum nr 7, SP 16 - Gimnazjum 13, Klasy VII w szkołach podstawowych

 

DZIAŁ LOGOPEDYCZNY

 

PRZYDZIAŁ OPIEKI NAD PRZEDSZKOLAMI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

opiekun: mgr Jolanta Chwastek - Jakima (koordynator działu logopedycznego)

placówka: P 4, 13, 14, 28, 31, 32, 36, SP 28 – Okradzionów, SP 35 – Trzebiesławice

 

opiekun: mgr Maria Bryła

placówka: P 3, 7, 11, 17, 18, 28, 33, SP 26 – Łosień

 

opiekun: mgr Aneta Muszyńska

placówka: P 1, 5, 9, 10, 12, 15, 16

 

opiekun: mgr Beata Bryzik

placówka: P 6, 8, 19, 20, 29, 34, 39

 

DZIAŁ PORADNICTWA ZAWODOWEGO

 

PRZYDZIAŁ OPIEKI NAD SZKOŁAMI W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

 

opiekun: mgr Małgorzata Ligienza (koordynator działu)

placówka: G 3, G 5, G 8, G 13, Gimnazjum z Oddziałami Sportowymi, I LO, V LO, Liceum Sportowe, Liceum Plastyczne, Zespół Szkół Technicznych
 

opiekun: mgr Małgorzata Zawali

placówka: G 4, G 6, G 7, G 9, G 10, II LO, III LO, Zespół Szkół Ekonomicznych, TZN, Zespół Szkół Zawodowych „Sztygarka”

© Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej