Dział logopedyczny zaprasza na zajęcia dla dzieci i rodziców.

24.09.2023

Dział logopedyczny zaprasza na zajęcia dla dzieci i rodziców.

  • W październiku bieżącego roku rozpoczniemy kolejny cykl zajęć grupowych dla dzieci 3-4- letnich z opóźnionym rozwojem mowy „Wędrówka Języczka – Podróżniczka w świat mowy”. Zajęcia będą się odbywały do czerwca/lipca 2024r., cyklicznie, jeden raz w tygodniu - w poniedziałki, w sali nr 11. W zajęciach wspólnie z dziećmi uczestniczą również rodzice. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Osoby prowadzące- logopedzi: mgr Aneta Muszyńska, mgr Jolanta Chwastek-Jakima.

Obecnie trwa nabór na zajęcia. Rodziców zainteresowanych udziałem ich dzieci w w/w zajęciach prosimy o ustalenie terminu wizyty do specjalistów – logopedów w sekretariacie poradni celem przeprowadzenia diagnozy (tel. 32-262-53-50, 32-262-38-11).

  • W październiku rozpoczniemy również kolejny cykl zajęć grupowych dla dzieci 4-6- letnich z opóźnionym rozwojem mowy „Języczek – Podróżniczek i cztery pory roku”. Zajęcia będą się odbywały do sierpnia 2024r., cyklicznie, jeden raz w tygodniu - w poniedziałki, w sali nr 11. W zajęciach wspólnie z dziećmi uczestniczą również rodzice. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Osoby prowadzące- logopedzi: mgr Aneta Muszyńska, mgr Jolanta Chwastek-Jakima. Trwa nabór na zajęcia. Zainteresowanych rodziców prosimy o ustalenie terminu wizyty dziecka do specjalistów – logopedów w sekretariacie poradni celem diagnozy (tel. 32-262-53-50, 32-262-38-11).
  • W dniu 10.10.2023 roku rozpoczynamy zajęcia grupowe dla dzieci 1,5-2,5- letnich z opóźnionym rozwojem psychoruchowym, w tym opóźnionym rozwojem mowy „Mali Kolumbowie”. Zajęcia będą się odbywały do maja 2024r., cyklicznie, jeden raz w tygodniu – we wtorki przed południem, w sali nr 11. W zajęciach wspólnie z dziećmi uczestniczą również rodzice. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Osoby prowadzące: mgr Aneta Muszyńska, mgr Edyta Bekus. Dzieci na zajęcia grupowe są kwalifikowane po diagnozie przeprowadzonej w naszej poradni.

 

 

© Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej