Komunikat

16.03.2020

Z dniem 16 marca 2020 roku sekretariat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej  wyłącza bezpośrednią obsługę interesantów.

Zgodnie z decyzją Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej , w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców zostały podjęte nadzwyczajne środki dot. konieczności przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Tym samym od 16 marca br. sekretariat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej  wstrzymuje bezpośrednią obsługą interesantów.

Ze względu na obecną sytuację w całym kraju wprowadzane są nowe zasady obsługi klientów instytucji państwowych i samorządowych, minimalizujące rozprzestrzenianie się wirusa. Dlatego sekretariat Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Dąbrowie Górniczej  będzie obsługiwać interesantów w inny sposób.

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt telefoniczny z sekretariatem od poniedziałku do piątku w godz: 7.30 – 15.30 telefon: 322623811, 322625350 Kontaktować można się również mailowo pod adresem: sekretariat@poradnia.dabrowa.pl przez serwis e-puap: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej

Po odbiór opinii i orzeczeń prosimy zgłaszać się po odwieszeniu zajęć dydaktycznych w przedszkolach i szkołach.

W nagłych sytuacjach wymagających interwencji psychologicznej prosimy  o kontakt telefoniczny lub mailowy - specjalista poradni udzieli pomocy psychologiczno – pedagogicznej i w razie konieczności ustali termin wizyty w poradni.

 

Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej:

www.poradnia.dabrowa.pl

 

Podpisano:

Dyrektor PPP

mgr Jolanta Nowak

 

© Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej