mgr Agnieszka Palumbo - koordynator działu
P 1, P 13, P 20, P 34, P 7 (ZSP 2)
dzieci z wadą wzroku
mgr Edyta Bekus
P 4, P 5 (ZSP nr 1), P 11, P 12, P 32, P 18 (ZSP nr 5)
dzieci z autyzmem i Z. Aspergera
wczesne wspomaganie
mgr Wiktoria Miszczyk
P 10, P 15 (ZSP 4), P19 (ZSP 6), oddziały przedszkolne w SP 26, P 36
mgr Ewa Rok
P 9, P 3 (ZS nr 4), P 16 (ZSP 3)
mgr Gabriela Pawlik
P 29, P 39, P 28 (ZSP nr 7), oddziały przedszkolne w SP 35, SOSW (PS2)
dzieci z autyzmem i Z. Aspergera
wczesne wspomaganie
mgr Dagmara Zięba
P 6, P 14, P 17, P 33, oddziały przedszkolne w SP 16,
wczesne wspomaganie
mgr Katarzyna Kulak- koordynator działu
SP 34 (ZSP 4)
Placówka Opiekuńczo- Wychowawcza
Szkoła Podstawowa Katolicka
mgr Patrycja Andrzejewska- Olech
SOSW, SP 17
mgr Urszula Bielińska
SP 3, SP 18
mgr Wiesława Bernadziuk
SP 16
mgr Weronika Boryn
SP 31, SP 33, SP 26
mgr Kaja Hutniczak
SP 2, SP 30
mgr Sylwia Kusyk
SP 7, SP 23, SP 5
Społeczna Szkoła Podstawowa STS
Prywatna Szkoła Podstawowa im Marii Curie Skłodowskiej
mgr Aleksandra Moń
SP 21
mgr Jolanta Nowak
SP 28
mgr Marta Pilewicz
SP 10, SP 13
mgr Kamila Rokita
SP 25, Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna
mgr Paulina Spychalska
SP 27, SP 29
mgr Aneta Śliwa –Dziwińska
SP 20 z oddziałami integracyjnymi, SP 22
mgr Karolina Świda
SP 12, SP 35
mgr Martyna Tyszkiewicz
SP 8, SP 11
mgr Anna Bochenek - koordynator działu
III LO
Techniczne Zakłady Naukowe
mgr Agnieszka Biela
Zespół Szkół Technicznych
Zespół Szkół Ekonomicznych „Nowy Ekonomik”
mgr Anna – Dudzic-Bernacka
I LO
mgr Marzena Noga
LO Sportowe
Zespół Szkół Zawodowych - Sztygarka
mgr Marzena Orczyk – Wiczkowska
II LO
Liceum Katolickie
mgr Aleksandra Szczęsna
Zespół Szkół Plastycznych
V LO
Liceum Prywatne im. M. Curie Skłodowskiej
mgr Aneta Muszyńska - koordynator działu
P 11, P 15 (ZSP 4), P 16 (ZSP 3), P 19 (ZSP 6)
SP 16 z Oddziałami Przedszkolnymi
SP 28 z Oddziałami Przedszkolnymi
wczesne wspomaganie rozwoju
dzieci niepełnosprawne ruchowo, w tym dzieci z afazją
mgr Lidia Adamczewska
P 1, P 17, P 29, P 10
SP 26 z Oddziałami Przedszkolnymi
dzieci niepełnosprawne ruchowo, w tym dzieci z afazją
dzieci słabosłyszące i niesłyszące
dzieci słabowidzące
mgr Jolanta Chwastek-Jakima
P 4 (A,B), P 7 (ZSP 2), P 13, P 14, P 32
SP 35 z Oddziałami Przedszkolnymi
dzieci słabosłyszące i niesłyszące
mgr Justyna Guzy
P 3 (ZS 4), P 5 (ZSP 1), P 12, P 33, P 39
P 28 (ZSP 7)
dzieci niepełnosprawne ruchowo, w tym dzieci z afazją
mgr Anna Świątek
P 6, P 9, P 18 (ZSP 5), P 20, P 34, P 36
Uwagi:
Z koordynatorami prosimy kontaktować się telefonicznie w godzinach pracy sekretariatu:
poniedziałek - piątek : 8.00 - 15.00
pod numerami telefonów: (32) 263 38 11, (32) 262 53 50