W marcu zapraszamy nauczycieli i innych specjalistów pracujących w placówkach edukacyjnych w naszym mieście

28.02.2023

W marcu zapraszamy nauczycieli i innych specjalistów pracujących w placówkach edukacyjnych w naszym mieście

 

W marcu zapraszamy nauczycieli, psychologów i pedagogów szkolnych, logopedów i doradców zawodowych na następujące konsultacje i spotkania:

  •  06.03.2023 r. w godz. 12.00 – 14.00 odbędzie się spotkanie dla psychologów i pedagogów szkolnych oraz pedagogów specjalnych ze szkół podstawowych na terenie PPP sala nr 7 (parter). Osoby  prowadzące: mgr Jolanta Nowak- pedagog, mgr Wiesława Bernadziuk- psycholog.
  • 7.03. 2023 r. w godz. 9.00-12.00 online- na platformie Microsoft Teams  zapraszamy  doradców zawodowych i osoby wspomagające młodzież w wyborze kierunku kształcenia i zawodu (min. pedagodzy, psycholodzy) na spotkanie informacyjno-szkoleniowe z udziałem zaproszonych gości. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z sekretariatem Poradni- telefoniczny lub mailowy. W celu zaplanowania udziału w spotkaniu niezbędne będzie podanie danych (mail, nazwisko i imię uczestnika, telefon kontaktowy). Szczegółowych informacji udziela osoba prowadząca i koordynująca spotkanie: mgr Małgorzata Zawali.
  • 14.03.2023 r. godz. 9.30-12.00 będzie miało miejsce spotkanie dla psychologów i pedagogów szkolnych szkół ponadpodstawowych. Osoba prowadząca: mgr Anna Dudzic-Bernacka. Zapraszamy do naszej poradni, sala nr 7 (parter).
  • 15.03.2023 r. w godz. 17.00 – 18.00 na terenie poradni (pokój nr 10, parter) w ramach sieci współpracy i samokształcenia zapraszamy logopedów, nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych na konsultacje logopedyczne (m.in. pomoc w wywoływaniu, utrwalaniu głosek oraz przebiegu terapii). Osoba prowadząca: mgr Aneta Muszyńska – neurologopeda, specjalista wczesnego wspomagania rozwoju.
  • 16.03.2023 r. w godz. 16.00- 18.00 w budynku naszej poradni (pokój nr 4 parter) będą miały miejsce konsultacje indywidualne dla nauczycieli i psychologów oraz pedagogów specjalnych pracujących w przedszkolach. Prowadząca: mgr Ewa Rok- pedagog, oligofrenopedagog, surdologopeda. Prosimy o telefoniczny kontakt i zapisanie się w sekretariacie poradni lub u osoby prowadzącej.

 

© Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej